MULI T10X

Opis

Uniwersalny transportem Muli jest średnio ciężkim pojazdem ciężarowym przeznaczonym do pracy na zboczach lub w ciężkim terenie. Muli można wyposażyć w różne przystawki, takie jak trzystronna wywrotka, przystawka do zamiatania, posypywania, itp. Na życzenie można też wyposażyć w przednie trójpunktowe urządzenie podnośnikowe i przedni wał odbioru mocy do podłączania przedniego wyposażenia dodatkowego.

Informacje

Muli T10 X reprezentuje nową generację sprawdzonych uniwersalnych transporterów Muli. W ofercie są ekologiczne silniki spełniające normę emisyjną Euro 6 o mocy 80 kW (109 PS). Do dyspozycji jest synchronizowana rewersyjna skrzynia biegów z możliwością dwustopniowego przełączania z pomocą przełącznika kołyskowego na dźwigni zmiany biegów - 16 biegów do przodu ( 2,9 - 40 km/h ) i 8 do tyłu. Na życzenie jest możliwy bieg pełzający (0,40 - 40 km/h). Nowa koncepcja, według potrzeby mocy sterowanej hydrauliki roboczej, łączy systemy POWER LINK i LOAD SENSING. Największy nacisk kładzie się na prostą obsługę dodatkowych adapterów z przodu i z tyłu (np. pług śnieżny i syparka). Opcjonalnie można dostarczyć sterowanie proporcjonalne dla zaworów hydraulicznych dwustronnego działania.


Łatwa obsługa i serwis, doskonała widoczność w każdych warunkach pogodowych i optymalne właściwości zimnego startu czynią z MULI T10 X niezawodnego partnera w branży komunalnej. Dostęp do przedniej maski jest możliwy również z podłączonymi przednimi adapterami (np. pług śnieżny) i podczas prac serwisowych nie muszą być demontowane. Podczas utrzymania cała kabina kierowcy może zostać odchylona na bok. Odchylanie przeprowadza się bez narzędzi i zapewnia doskonały dostęp do silnika i skrzyni biegów. Nadbudowy robocze, takie jak trzystronna wywrotna skrzynia ładunkowa, nadbudowa do polewania, rozrzucarka lub syparka, można łatwo podłączyć do podwozia z pomocą ramy mocującej.  

Parametry

Typ silnika VM R754 EU6
Pojemność skokowa 2 970 ccm
Liczba cylindrów 4
Moc maksymalna 80 kW / 109 PS
Napęd mechaniczny
Szerokość całkowita 2 120 mm
Wysokość całkowita 2 355 mm
Długość całkowita 5 217 mm
Masa własna 3 600 kg
Dopuszczalna masa całkowita 9 500 kg
Podstawowe ogumienie 440/50 R17