Ludzie i dane kontaktowe

Ludzie i dane kontaktowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavel Lipenský Jitka Vašková Ing. Jiří Pachel Jan Kosek, DiS.
właściciel i prezes spółki

asystentka prezesa zarządu

dyrektor operacyjny dyrektor dzialu serwisowego
+420 602 135 821 +420 606 640 065 +420 606 640 069 +420 724 334 356
+420 465 381 281 +420 465 381 281 +420 465 381 281 +420 465 381 282
lipensky@topkarmoto.cz vaskova@topkarmoto.cz pachel@topkarmoto.cz kosek@topkarmoto.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcel Tomek Karel Musil Martin Mazurkiewicz Petra Sedláčková, DiS.
kierownik regionalny kierownik regionalny, zastępca dyrektora dzialu serwisowego referent ds. serwisu asystentka dyrektora dzialu serwisowego, księgowa kadrowa, marketing
+420 739 348 808 +420 734 575 390 +420 724 209 415 +420 730 514 497
+420 465 381 281 +420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 281
tomek@topkarmoto.cz musil@topkarmoto.cz mazurkiewicz@topkarmoto.cz sedlackova@topkarmoto.cz

 

 

   
Ing. Eva Brdíčková Lukáš Leinweber    
główna księgowa

referent ds. serwisu

   
+420 724 334 364 +420 734 150 683    
+420 465 381 281 +420 465 381 281    
   

 

Mechanicy serwisowi

 

 

 

 

 

 

 

 

Josef Hruška Ondřej Michalička Zdeněk Kavka Jan Rous
+420 728 862 847 +420 739 348 809 +420 732 166 613 +420 739 348 810
+420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283
hruska@topkarmoto.cz michalicka@topkarmoto.cz kavka@topkarmoto.cz rous@topkarmoto.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Radek Kopecký Karel Mariánus David Borovička Michal Krajčír
+420 734 150 682 +420 602 468 008 +420 734 575 392 +420 734 575 393
+420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283
kopecky@topkarmoto.cz marianus@topkarmoto.cz borovicka@topkarmoto.cz krajcir@topkarmoto.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Resl Petr Leskovec Jan Buryška Vojtěch Kavka
+420 730 514 457 +420 720 530 212 +420 734 575 391 +420 730 513 886
+420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283
resl@topkarmoto.cz leskovec@topkarmoto.cz buryska@topkarmoto.cz