Ludzie i dane kontaktowe

Ludzie i dane kontaktowe

 

 

 

Pavel Lipenský Ing. Jiří Pachel Jan Kosek, DiS.  
właściciel i prezes spółki dyrektor operacyjny dyrektor dzialu serwisowego  
+420 465 381 281 +420 606 640 069 +420 724 334 356  
+420 465 381 283 +420 465 381 281 +420 465 381 282  
lipensky@topkarmoto.cz pachel@topkarmoto.cz kosek@topkarmoto.cz  
     

 

 

 

 

Jitka Vašková Ing. Eva Brdíčková Marcel Tomek Karel Musil
asystentka prezesa spółki główna księgowa kierownik regionalny

kierownik regionalny, zastępca

dyrektora dzialu serwisowego

+420 606 640 065 +420 724 334 364 +420 739 348 808 +420 734 575 390
+420 465 381 281 +420 465 381 281 +420 465 381 281 +420 465 381 283
vaskova@topkarmoto.cz tomek@topkarmoto.cz musil@topkarmoto.cz
     

 

 

   
Martin Mazurkiewicz Lukáš Leinweber    
referent ds. serwisu

referent ds. serwisu

   
+420 724 209 415 +420 734 150 683    
+420 465 381 283 +420 465 381 281    
mazurkiewicz@topkarmoto.cz    

 

Mechanicy serwisowi

 

 

 

 

Josef Hruška Ondřej Michalička Zdeněk Kavka Jan Rous
+420 728 862 847 +420 739 348 809 +420 732 166 613 +420 739 348 810
+420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283
hruska@topkarmoto.cz michalicka@topkarmoto.cz kavka@topkarmoto.cz rous@topkarmoto.
       

 

 

 

 

Vojtěch Kavka Jan Buryška David Borovička Michal Krajčír
+420 730 513 886 +420 734 575 391 +420 734 575 392 +420 734 575 393
+420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283
buryska@topkarmoto.cz borovicka@topkarmoto.cz krajcir@topkarmoto.cz
       

 

 

 

Michal Resl Petr Leskovec Radek Kopecký  
+420 730 514 457 +420 720 530 212 +420 734 150 682  
+420 465 381 283 +420 465 381 283 +420 465 381 283  
resl@topkarmoto.cz leskovec@topkarmoto.cz