Muli T10 X

Opis

Uniwersalny transporter Muli to średnio ciężki samochód ciężarowy przeznaczony do pracy na zboczach lub w ciężkim terenie. Muli można wyposażyć w wariabilne nabudowy, takie jak trzystronną wywrotkę, nadbudówkę do zbierania siana, zamiatania, polewania, posypywania, itp. Na życzenie można wyposażyć Muli w przednie trzypunktowe urządzenie do podnoszenia i przedni wał odbioru mocy do podłączania przednich niesionych urządzeń.

 

Informacje

Muli T10 X reprezentuje nową generację sprawdzonych uniwersalnych transporterów Muli. W ofercie są ekologiczne silniki spełniające normę emisyjną 3B, ew. Euro 6 o mocy 80 kW (109 PS). Do dyspozycji jest zsynchronizowana rewersyjna skrzynia biegów z przełożeniem terenowym i drogowym, z możliwością dwustopniowego przełączania z pomocą przełącznika kołyskowego na dźwigni zmiany biegów - 16 biegów do przodu  (2,9 - 40 km/h) i 8 do tyłu. Na życzenie jest możliwy bieg pełzający (0,40 - 40 km/h). Nowo opracowana, sterowana według potrzeby mocy hydraulika robocza łączy systemy POWER LINK i LOAD SENSING. Największy nacisk jest kładziony na łatwą obsługę dodatkowych adapterów z przodu i z tyłu (np. pług śnieżny i posypywarka). Opcjonalnie można dostarczyć proporcjonalne sterowanie dla obukierunkowych zaworów hydraulicznych.


Proste utrzymanie i serwis, doskonała widoczność w każdych warunkach pogodowych i optymalne właściwości zimnego startu czynią z MULI T10 X niezawodnego partnera w sferze komunalnej. Dostęp do maski przedniej jest możliwy również z włączonymi adapterami przednimi (np. pług śnieżny), które pod czas prac serwisowych nie muszą być demontowane. Podczas konserwacji cała kabina kierowcy może być odchylona na bok.  Odchylanie przebiega bez użycia narzędzi i zapewnia doskonały dostęp do silnika i skrzyni biegów. Nadbudówki robocze, takie jak : trójstronnie wywrotna skrzynia, zamiatarka, rozrzutnik lub posypywarka można w prosty sposób podłączyć do podwozia za pomocą ramy mocującej.

Parametry

Typ silnika VM-R 754 IE4
Moc maksymalna 109 PS
Podstawowe ogumienie 15.0/55-17
Pojemność skokowa 2 970 ccm
Liczba cylindrów 4
Napęd mechaniczny
Szerokość całkowita 2 075 mm
Wysokość całkowita 2 355 mm
Długość całkowita 5 273 mm
Masa własna 3 300 kg
Dopuszczalna masa całkowita 8 500 kg

Pliki do pobrania