Czarna Góra S.A. - PistenBully 400

Drugi grudniowy tydzień zakończyliśmy przekazaniem PistenBully 400 do jednego z top ośrodków narciarskich w Polsce - Black Mountain Resort, który w ostatnich latach ogromnie się rozwinął i zmodernizował.


Od naszej firmy mają maszynę PistenBully 300 i na podstawie dobrego doświadczenia i stosunków z TopKarMoto zwrócili się do nas w ramach podejmowania dalszej decyzji o nabyciu nowej maszyny do utrzymania tras zjazdowych.


Nowa maszyna PistenBully 400 będzie służyć do utrzymania tras zjazdowych o długości ponad 10 km, łącznie z tymi najbardziej stromymi zboczami, oznaczonymi czarnym stopniem trudności. Stoki są tu oświetlone również do jazdy na nartach w nocy i mają certyfikaty FIS. Z doskonale utrzymanych stoków tą maszyną od nas będą mogli korzystać nie tylko zwykli narciarze, ale jednocześnie zawodowi sportowcy wyczynowi.


Maszynę PistenBully 400 odebrał dyrektor spółki pan Bartosz Haczkiewicz. Obsługiwać maszynę będzie pan Mariusz Derczyński, który cieszy się na super widoki z nowej kabiny, ze szczytu Czarnej Góry na panoramę masywu Kralickiego Śnieżnika i Gór Orlickich.


Po przekazaniu maszyny wykorzystaliśmy wyborną pogodę i nastrój i wyjechaliśmy sześciokrzesełkową kolejką linową popatrzeć na szczyt Czarnej Góry, gdzie przeżyliśmy wspaniałe chwile. Chcecie wiedzieć jakie? Popatrzcie TU.